ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Киров негізгі орта мектебі" КММ
КГУ "Кировская основная средняя школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
Кировское а.
kirovskaya@uzunkol.edu.kz

Біз Сізді біздің сайтта көргенімізге қуаныштымыз!

Біздің сайтта мектеп өмірімен таныса аласыз!

Бөлімге өтіңіз
Қамқоршылық кеңес-білім беру ұйымдарының қызметіне қоғамдық бақылауды қамтамасыз етуге және оның дамуына жәрдемдесуге арналған білім беру ұйымдарындағы алқалы басқару органы. Қамқоршылық кеңес білім беру ұйымының әкімшілігімен, ата-аналар комитетімен, жергілікті атқарушы органдармен, мүдделі мемлекеттік органдармен және өзге де жеке және/немесе заңды тұлғалармен өзара іс-қимыл жасайды. Попечительский совет – коллегиальный орган управления в организациях образования, призванный обеспечивать общественный контроль деятельности организации образования и содействовать его развитию. Попечительский совет взаимодействует с администрацией организации образования, родительским комитетом, местными исполнительными органами, заинтересованными государственными органами и иными физическими и/или юридическими лицами.
© 2024. Все права защищены.